Sıkça Sorulan Sorular

Teslim süresi nedir?

Masanız sizin için üretilecek. Teslimat süresi, ürüne bağlı olarak en geç 21 iş günü içerisinde teslim edilecektir. Eğer bir acileyetiniz var ise lütfen bizimle paylaşın.

Teslim süresi aşıldı, şimdi ne olacak?

Bunu duyduğumuza çok üzgünüz. Genellikle termin tarihlerinden daha erken teslimat gerçekleştiriyoruz. Bunu yaşadıysanız, parçalardan birinin üretim sürecinde gecikmiş olması muhtemeldir. Ve mutlaka bu durumdan teslim tarihi gelmeden haberdar olacaksınız. Sizi mümkün olduğunca iyi bilgilendireceğiz. Eğer halen bir şeylerin ters gittiği fikrine sahipseniz, bizimle lütfen iletişime geçin. Taleplerinizi yerine acil olarak getirmek için tüm ilgimizi size vereceğiz.

Yurtdışına sevkiyat yapıyor musunuz?

Evet, yurtdışına sevkiyatlarla da ilgileniyoruz. Genellikle Fosil müşterileri yurtdışı nakliyeleri kendileri organize etmekte, fakat bunu sizin için yapmamızı isterseniz memnuniyetle. Lojistik sektöründe iyi bağlantılara sahibiz, masraflar için bizimle iletişime geçin.

Masam hasar gördü. Bana yardım edebilir misiniz?

Elbette, bu durum ile karşı karşıya kalırsanız öncelikle bizimle iletişime geçin, size kapsamlı bir şekilde tavsiyelerde bulunacağız.

Garanti sunuyor musunuz?

Evet! Yarın ile ilgili soru işaretlerine sahip olmamanız için tüm sürecimizi mükemmel hale getirmeye çalışıyoruz. Satın aldığınız hiçbir mermer mobilyanın kendiliğinden kırılıp çatlamayacağının garantisini veriyoruz. Aksi durumda Fosil yanınızda.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır